Secretaris/ledenadministratie: Marion Quakernaat

 

De secretaris zorgt voor alle administratieve taken binnen de club. Onder andere alle communicatie met de bond en gemeente, opgave van de teams, ledenadministratie, notuleren van de vergaderingen etc... De spin in het web van de club.

 

Contact : secretaris@vcwaterland.nl

Penningmeester: Onne Broekzitter

 

De penningmeester is het financiële brein. Hij zorgt ervoor dat alle betalingen op tijd gedaan worden, iedereen zijn contributie betaalt en het financiële plaatje van de vereniging gezond blijft.

 

Contact : penningmeester@vcwaterland.nl

Wedstrijdsecretaris: Judith Koster

 

Zij is het aanspreekpunt voor alles wat met wedstrijden te maken heeft. Verplaatsen, ruilen, andere tijd, andere hal, invallers, scheidsrechters noem maar op. Zij communiceert met teamaanvoerders van andere verenigingen, de eigen aanvoerders en de bond.

 

Contact : wedstrijdsecretaris@vcwaterland.nl

Commissies

 

Naast het bestuur zijn er een aantal commissies actief

 

 

Technische commissie:

 

Zij zorgen samen in overleg met de trainers voor de teamindelingen. Tevens zijn zij aanspreekpunt voor vragen en opmerkingen over de indelingen

 

               Timmo Wijnberg:        Wijnberg@hotmail.com

               Jayson:                            Trainer

 

 

Recreantencommissie:

 

Zij zijn het aanspreekpunt voor alle recreanten. Zij organiseren toernooien of zorgen voor de organisatie van teams

 

               Marjan van Komen:     J.komen4@chello.nl

               Jan Petersen:                Jan.petersen@worldonline.nl

 

 

Contactpersoon Scheidsrechter (communicatie met de bond)

 

Alles wat met scheidsrechters te maken heeft gaat via deze persoon. Hij zorgt voor licenties, communicatie via de bond en heeft informatie over opleidingen.

 

               Timmo Wijnberg:         Wijnberg@hotmail.com

 

 

Jeugdcommissie

 

               Timmo Wijnberg:         Wijnberg@hotmail.com

               Jayson:                             Trainer

               Dave Nieuwenburg:    Boogieworld@chello.nl

 

 

 

© Jesse Nieuwenburg - 2016

Contact

 

E-mail:  secretaris@vcwaterland.nl

Telefoonnummer: 06-48 315 676